SUPA24
Salon
Salon
Salon
217 900 €
(2 945 € / m²)
Vente
Atypique
1
74 m²
бул. България, София

chambre à coucheratypical
plat74 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

АДРЕС предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в един от най-предпочитаните райони на кв. Манастирски ливади - запад. Имотът е със застроена п...

Autre
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 10jours

Localités

бул. България, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ