SUPA24
Salon
Salon
Salon
840 000 €
(2 523 € / m²)
Vente
Atypique
1
333 m²
Антон П. Чехов, София

chambre à coucheratypical
plat333 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Unique Estates представя на Вашето внимание изключителен мезонет за продажба в престижния столичен квартал Изток - имот, който съчетава класическа еле...

Autre
Âge de l'offre: 12jours
Mis à jour: 12jours

Localités

Антон П. Чехов, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЮНИК ЕСТЕЙТС