SUPA24
Salon
Salon
Salon
212 000 €
(3 655 € / m²)
Vente
1
1
58 m²
Мур, София

chambre à coucher1
plat58 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Чисто нов, напълно завършен и обзаведен имот по дизайнерски проект в представителна сграда с Акт 16. Предлагаме стилен еднопространствен имот, разпол...

Autre
Âge de l'offre: 14jours
Mis à jour: 14jours

Localités

Мур, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД