SUPA24
Salon
Salon
Salon
215 800 €
(2 452 € / m²)
Vente
Atypique
1
88 m²
Плакалница, София

chambre à coucheratypical
plat88 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Просторно жилище в ЕПК сграда до метростанция 'Хаджи Димитър' и магазин BILLA. Оптимално разпределение: входно антре, отделна кухня с балкон, хол с ба...

Autre
Âge de l'offre: 14jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Плакалница, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ