SUPA24
Salon
Salon
Salon
248 112 €
(2 852 € / m²)
Vente
Atypique
1
87 m²
София

chambre à coucheratypical
plat87 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

AKT 15!!! Фронт офис Явлена има удоволствието да Ви представи просторен и светъл двустаен апартамент в бутикова сграда, разположена в един от най-жел...

Autre
Âge de l'offre: 6jours
Mis à jour: 6jours

Localités

София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС