SUPA24
Salon
Salon
Salon
299 800 €
(2 324 € / m²)
Vente
Atypique
1
129 m²
бул. Инж. Иван Иванов, София

chambre à coucheratypical
plat129 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

!БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА! !ЦЕНИ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! LV Investment има удоволствието да Ви представи ТРИСТАЕН апартамент в новострояща луксозн...

Autre
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

бул. Инж. Иван Иванов, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЕЛВИ ИНВЕСТМЪНТ ГРУП