SUPA24
Salon
Salon
Salon
183 163 €
(1 552 € / m²)
Vente
Atypique
1
118 m²
Черни Дрин, София

chambre à coucheratypical
plat118 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Фърст Естейтс, част от Keller Williams, Ви представя светъл и добре организиран тристаен апартамент. Жилището (с обща площ 118.17 кв.м) разполага с пр...

Autre
Âge de l'offre: 44jours
Mis à jour: 44jours

Localités

Черни Дрин, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

КЕЛЪР УИЛЯМС ЦЕНТЪР