SUPA24
Salon
Salon
Salon
175 000 €
(2 134 € / m²)
Vente
Atypique
1
82 m²
Петко Д. Петков, Русе

chambre à coucheratypical
plat82 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Екипът на RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи новата си оферта! 🏡ПРОСТОРЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С НАЛИЧНИ ДВЕ ПАРКОМЕСТА в гр. Русе...

Autre
Âge de l'offre: 17jours
Mis à jour: 17jours

Localités

Петко Д. Петков, Русе
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ