SUPA24
Salon
Salon
Salon
140 294 €
(2 192 € / m²)
Vente
Atypique
1
64 m²
Cacao beach, Несебър

chambre à coucheratypical
plat64 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ID 34218648 За продажба се предлага двустаен апартамент на партерен етаж със собствен двор, в нов комплекс,първа линия море ,Слънчев бряг . Цена: 140...

Autre
Âge de l'offre: 25jours
Mis à jour: 13jours

Localités

Cacao beach, Несебър
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ОАЗИС