SUPA24
Salon
Salon
Salon
96 000 €
(1 684 € / m²)
Vente
Atypique
1
57 m²
1-ва, Несебър

chambre à coucheratypical
plat57 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ID 34217342 Апартамент с една спалня в луксозен комплекс Хармони Суитс 9, Слънчев бряг, България. Цена: 96 000 евро Населено място: Слънчев бряг С...

Autre
Âge de l'offre: 21jours
Mis à jour: 9jours

Localités

1-ва, Несебър
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ОАЗИС