SUPA24
Salon
Salon
Salon
198 559 €
(2 309 € / m²)
Vente
Atypique
1
86 m²
Cacao beach, Несебър

chambre à coucheratypical
plat86 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ID 34218948 За продажба се предлага апартамент с една спалня на 5-ти етаж,в нов комплекс ,първа линия море, Слънчев бряг . Цена: 198 559 евро Населен...

Autre
Âge de l'offre: 29jours
Mis à jour: 17jours

Localités

Cacao beach, Несебър
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ОАЗИС