SUPA24
66 950 €
(1 046 € / m²)
Vente
Atypique
1
64 m²
Страцин, Добрич

chambre à coucheratypical
plat64 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Реф. 4494 📍 гр. Добрич, център БАЛИК ЕСТЕЙТ предлага за продажба двустаен апартамент за ремонт със застроена площ от 64,35 кв.м, разположен в центр...

Autre
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 8jours

Localités

Страцин, Добрич
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

БАЛИК ЕСТЕЙТ