SUPA24
Salon
Salon
Salon
128 500 €
(1 760 € / m²)
Vente
Atypique
1
73 m²
Владивосток

chambre à coucheratypical
plat73 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Оферта 69414: БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧ !!! Бутиков затворен жилищен комплекс с модерна и устойчива архитектура, потопена в богато озеленени площи, вд...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Владивосток
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ