SUPA24
Salon
Salon
Salon
565 000 €
(6 647 € / m²)
Vente
3
1
85 m²
Avinguda Sant Antoni

chambre à coucher3
plat85 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Apartament de 85 m2 en venda a Arinsal, situat en una zona residencial molt tranquil·la i amb molt poc trànsit, ideal per a aquells que busquen confor...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Avinguda Sant Antoni
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Duplex Immobiliària