SUPA24
Autre
Autre
Autre
143 750 €
(3 343 € / m²)
Vente
2
1
43 m²
Bashkia Durrës

chambre à coucher2
plat43 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

Koupě nemovitosti v zahraničí může být jednodušší, než si myslíte – přímo v Albánii se o Vás postará český makléř, který zde dlouhodobě žije a zná mís...

Autre
Âge de l'offre: 51jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Bashkia Durrës
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Apartmány Albánie - JRS real s.r.o.