SUPA24
Otro
Otro
Otro
124 653 €
(2 597 € / m²)
Venta
2
1
48 m²
Słowacka, Szczecin

dormitorio2
departamento48 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Mieszkanie posiada 48 m² powierzchni użytkowej, natomiast powierzchnia po podłodze to około 60 m², co daje znacznie większą przestrzeń do komfortowego...

Piso:
2. piso de 2
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Słowacka, Szczecin
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

FORT

Bożena Zborowska