SUPA24
Otro
Otro
Otro
494 133 €
(4 118 € / m²)
Venta
4
1
120 m²
Powstańców, Kraków

dormitorio4
departamento120 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Marzysz, aby mieszkać w cic...

Otro
Antigüedad de la oferta: 336días
Actualizado: 335días

Localidades

Powstańców, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Maria Śmiech