SUPA24
Otro
Otro
Otro
38 173 €
(707 € / m²)
Venta
2
1
54 m²
gmina Barwice

dormitorio2
departamento54 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na sprzedaż: Mieszkanie w spokojnej miejscowości Białowąs
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, usytuowane na parterze niskiego, czt...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 31días
Actualizado: 31días

Localidades

gmina Barwice
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Dominika Kościerska