SUPA24
Salón
Salón
Salón
271 989 €
(6 044 € / m²)
Venta
2
1
45 m²
Općina Tar-Vabriga

dormitorio2
departamento45 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Smješten na drugom katu moderne luksuzne stambene zgrade u Taru, ovaj elegantan stan pruža savršen spoj udobnosti, suvremenog dizajna i izvrsne lokaci...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Općina Tar-Vabriga
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović