SUPA24
Otro
Otro
Otro
280 000 €
(3 111 € / m²)
Venta
3
1
90 m²
Korzo, Grad Rijeka

dormitorio3
departamento90 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

RIJEKA, KRNJEVO - zařízený byt 3+kk s koupelnou Prodáváme byt 3+kk v Krnjevu, ve velmi žádané lokalitě. Skládá se ze vstupní haly, kuchyně s jídelnou ...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 164días
Actualizado: 164días

Localidades

Korzo, Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić