SUPA24
Salón
Salón
Salón
192 500 €
(3 438 € / m²)
Venta
2
1
56 m²
Srdoči, Grad Rijeka

dormitorio2
departamento56 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja dvosobni stan na Srdočima.
Stan je površine 56 m2 a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje s blag...

Otro
Antigüedad de la oferta: 362días
Actualizado: 328días

Localidades

Srdoči, Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Remax centar nekretnina

Marijana Bilen