SUPA24
Otro
Otro
Otro
531 106 €
(7 376 € / m²)
Venta
3
1
72 m²
Kodaňská, Praha 10
Cubierta

dormitorio3
departamento72 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji stylový mezonetový byt o dispozici 3+kk a užitné ploše 72 m², situovaný ve vyhledávané lokalitě pražských Vršovic. Byt vznikl v rám...

Gas
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 4días

Localidades

Kodaňská, Praha 10
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21

Lubomír Pelech