SUPA24
Salón
Salón
Salón
91 500 €
(1 664 € / m²)
Venta
Atípico
1
55 m²
България, Разград

dormitorioatypical
departamento55 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Продава се двустаен апартамент - след основен ремонт в централата част на гр.Разград. Жилището е 55 кв.м. и се състои от просторна кухня с всекидневн...

Otro
Antigüedad de la oferta: 18días
Actualizado: 18días

Localidades

България, Разград
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС