SUPA24
Salón
Salón
Salón
119 200 €
(1 753 € / m²)
Venta
Atípico
1
68 m²
1-ва, Несебър

dormitorioatypical
departamento68 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ID 34195788 За продажба се предлага апартамент с 1 спалня в строящ се комплекс с ремонт *до ключ* на 3-ти етаж ,в близост до плажа ,Слънчев бряг . Це...

Otro
Antigüedad de la oferta: 58días
Actualizado: 17días

Localidades

1-ва, Несебър
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ОАЗИС