SUPA24
Salón
Salón
Salón
74 560 €
(1 462 € / m²)
Venta
1
1
51 m²
Одеса

dormitorio1
departamento51 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Има Акт 14. Очакван Акт 16 - юли 2027 г. Представяме за продажба едностаен апартамент в нов модерен комплекс в...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Одеса
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЛУКСИММО - БУРГАС