SUPA24
Salón
Salón
Salón
67 000 €
(1 117 € / m²)
Venta
Atípico
1
60 m²
Цар Александър II

dormitorioatypical
departamento60 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Предлагаме за продажба двустаен тухлен апартамент в квартал Химик', гр. Видин. Апартаментът е с площ 60 кв.м и се ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 45días
Actualizado: 18días

Localidades

Цар Александър II
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА