SUPA24
Other
Other
Other
147 625 US$
(241 US$ / ft²)
Sale
2
1
613.54 ft²
Lesná, Ďurkov

bedroom2
flat613.54 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateAfter reconstruction
basementNo
terraceNo

Description

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji vybavený byt po částečné rekonstrukci v osobním vlastnictví, o velikosti 2+1 s garáží a skladem (v bytovém domě), ...

Other
Age of the offer: 47days
Updated: 47days

Localities

Lesná, Ďurkov
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

REALMAN REALMAN

Olga Bubnová - BUBEN HOMES s.r.o.