SUPA24
Living room
Living room
Living room
194 831 US$
(377 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
516.67 ft²
София

bedroomatypical
flat516.67 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Агенция Явлена продава гарсониера в кв.Младост 3 и разполага с площ от 48 кв.м. Локацията е повече от отлична- в непосредствена близост до метростанц...

Other
Age of the offer: 5days
Updated: 5days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС