SUPA24
Living room
Living room
Living room
167 098 US$
(216 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
775 ft²
бул. Христо Ботев

bedroomatypical
flat775 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Агенция ''Адрес'' недвижими имоти преставя тристаен апартамент, находящ се в района на Окръжна болница, гр.Плевен. Състои се от две спални, хол, кухня...

Other
Age of the offer: 17days
Updated: 17days

Localities

бул. Христо Ботев
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН