SUPA24
86 101 US$
(129 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
667.36 ft²
Царевец

bedroomatypical
flat667.36 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

оф.25670 Предлагаме Ви ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в НОВОСТРОЯЩА СЕ ЛУКСОЗНА СГРАДА, който се състои от ВСЕКИДНЕВНА С КУХНЯ, СПАЛНЯ, БАНЯ С ТОАЛЕТНА, ВХОДНО ...

Other
Age of the offer: 30days
Updated: 30days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ