SUPA24
Living room
Living room
Living room
156 654 US$
(167 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
936.46 ft²
бул. Христо Ботев

bedroomatypical
flat936.46 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Адрес Недвижими имоти Плевен предлага апартамент в Плевен, разположен в района на Медицински университет Плевен предпочитано място за живеене и ин...

Other
Age of the offer: 80days
Updated: 67days

Localities

бул. Христо Ботев
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН