SUPA24
Other
Other
Other
223 856 €
(3 997 € / m²)
Sale
2
1
56 m²
Warszawa

bedroom2
flat56 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
state
basementNo
terraceNo

Description

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy Bielan. Jest to świetna lokalizacja dla osób studiujących lub pracując...

furnished
Age of the offer: 459days
Updated: 455days

Localities

Warszawa
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Laura Gabryś