SUPA24
Other
Other
Other
287 962 €
(5 759 € / m²)
Sale
2
1
50 m²
Dubečská, Praha 10

bedroom2
flat50 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementYes
terraceNo

Description

Nabízím k prodeji byt o dispozici 2+kk v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží menšího bytového domu s výtahem v klidné ulici ...

Gas
Age of the offer: 7days
Updated: 7days

Localities

Dubečská, Praha 10

Civic amenities

QARA s.r.o.

Robert Pata