SUPA24
Other
Other
Other
287 785 €
(4 171 € / m²)
Sale
3
1
69 m²
Trnovská, Pardubice

bedroom3
flat69 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateafter reconstruction
basementYes
terraceNo

Description

Nabízím k prodeji prostorný a světlý byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, umístěný v 1. nadzemním podlaží domu v klidné části Pardubic. Byt je ideální p...

Central remote
Age of the offer: 4days
Updated: 1days

Localities

Trnovská, Pardubice

Civic amenities

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Jan Sedlák