SUPA24
Other
Other
Other
107 045 €
(3 058 € / m²)
Sale
1
1
35 m²
Jenišovice

bedroom1
flat35 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateafter reconstruction
basementNo
terraceNo

Description

Jednotka v osobním vlastnictví 1+1, cca 35 m2, 2. NP, cihla, Jenišovice cca 4km od Turnova. Všechny jednotky v domě, který je z roku 1935, prošly komp...

floor:
2. floor of 2
Age of the offer: 5days
Updated: 5days

Localities

Jenišovice
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

Zákaznická Linka