SUPA24
Living room
Living room
Living room
360 000 €
(5 538 € / m²)
Sale
3
1
65 m²
Općina Lovran

bedroom3
flat65 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Lovran,ekskluzivna novogradnja na odličnoj lokaciji, u blizini centra.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,kuhinje,dvije spavaće sobe,kupaoni...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Općina Lovran
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Mololongo Realestate

Melita Lučić