SUPA24
Living room
Living room
Living room
186 000 €
(3 577 € / m²)
Sale
2
1
52 m²
Grad Rijeka

bedroom2
flat52 m²
bathrooms1
liftYes
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Na atraktivnoj lokaciji, u zgradi s liftom, nalazi se funkcionalan i ugodan stan s prekrasnim pogledom na more.Stan se sastoji od:1 spavaće sobeodvoje...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Grad Rijeka
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Mololongo Realestate

Antonio Tadić