SUPA24
610 000 €
(1 854 € / m²)
Sale
Atypical
1
329 m²
София

bedroomatypical
flat329 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Продавам напълно обзаведен многостаен апартамент с прекрасна панорамна гледка към 'Витоша' в гр.София, кв.'Гоце Делчев'. Намира се на тихо и същевреме...

Other
Age of the offer: 8days
Updated: 8days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

БЪЛГАРИЯ РИАЛТИ