SUPA24
Living room
Living room
Living room
52 838 €
(1 258 € / m²)
Sale
1
1
42 m²
Тодорини очи

bedroom1
flat42 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Обзаведено студио в хотелски комплекс, разположен в подножието на Пирин планина, само на няколко минути от кабинкови...

Other
Age of the offer: 45days
Updated: 45days

Localities

Тодорини очи
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА