SUPA24
Other
Other
Other
86 339 £
(2 467 £ / m²)
Sale
1
1
35 m²
Grad Omiš

bedroom1
flat35 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Ovaj funkcionalni studio apartman smješten je u popularnom turističkom naselju Nečujam, na izvrsnoj lokaciji udaljenoj svega 100 metara od morske obal...

Other
Age of the offer: 31days
Updated: 30days

Localities

Grad Omiš
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine