SUPA24
Living room
Living room
Living room
64 375 £
(1 262 £ / m²)
Sale
1
1
51 m²
Одеса

bedroom1
flat51 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Има Акт 14. Очакван Акт 16 - юли 2027 г. Представяме за продажба едностаен апартамент в нов модерен комплекс в...

Other
Age of the offer: 8days
Updated: 8days

Localities

Одеса
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЛУКСИММО - БУРГАС