SUPA24
Living room
Living room
Living room
30 219 £
(1 209 £ / m²)
Sale
1
1
25 m²
zhk. Druzhba 2

bedroom1
flat25 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Адрес недвижими имоти Плевен предлага едностаен апартамент с обща площ 24,96 кв.м, разположен в новопостроена модерна жилищна сграда в гр. Плевен, ж.к...

Other
Age of the offer: 80days
Updated: 80days

Localities

zhk. Druzhba 2
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН