SUPA24
Living room
Living room
Living room
468 773 AED
(6 010 AED / m²)
Sale
Atypical
1
78 m²
Остромила

bedroomatypical
flat78 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Агенция НОМАД има удоволствието да Ви представи: ? Новостроящ се жилищен комплекс /4 етажен С АСАНСЬОР/ в кв. Остромила - в близост до училища, детск...

Other
Age of the offer: 45days
Updated: 45days

Localities

Остромила
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

НОМАД