SUPA24
Other
Other
Other
3 246 AED
(108 AED / m²)
Lease
1
1
30 m²
Perucká, Praha 2

bedroom1
flat30 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateNew construction
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k pronájmu pěkný byt 1+kk, o ploše 30m2 + vlastní terasa 14m2 na střeše, ve 3. podlaží cihlového domu komplexu Depo Grébovka s výtahem, ulice...

Other
Age of the offer: 5days
Updated: 5days

Localities

Perucká, Praha 2
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Realitní kancelář Donna s.r.o.

Ing. Renata Oberdieková