SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
721 729 €
(2 414 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
299 τ.μ.
El Clonqui, Vitacura

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα299 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Incredible apartment for sale located in the best area of Vitacura, steps from Alonso Córdova, close to cafes, banks, restaurants, and the Parque Arau...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 109ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

El Clonqui, Vitacura
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker El Golf