SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
670 367 €
(2 805 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
239 τ.μ.
Don Carlos, Las Condes

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα239 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Only one apartment per floor, an exclusive and elegant apartment.

Located across from Plaza Perú, close to the metro, restaurants, pharmacies, hotels...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 116ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Don Carlos, Las Condes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker San Carlos