SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
717 296 €
(3 605 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
199 τ.μ.
Los Pozos, Las Condes

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα199 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the heart of Las Condes, this apartment is in one of Santiago's most desirable areas. Close to Mallplaza Los Domínicos, supermarkets, pharm...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 139ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Los Pozos, Las Condes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker San Carlos