SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
230 289 €
(2 678 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
86 τ.μ.
Radiměř
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Hledáte pěkné bydlení v klidné lokalitě ? Nabízíme Vám moderní byt 3+kk s užitnou plochou 86,41 m² s balkónem 8,90 m² v Radiměři. Byt se nachází ve 2....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Radiměř
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

REALMAN REALMAN

Mgr. Jana Smrkalová - Jolly reality s.r.o.