SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
190 920 €
(3 471 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
55 τ.μ.
Blanická, Postupice
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

V unikátním rezidenčním projektu v Postupicích u Benešova nabízíme moderní byt 2+kk o velikosti 54,9 m² ve 2. nadzemním podlaží. Projekt spojuje kouzl...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 112ημέρες
Ενημερώθηκε: 112ημέρες

Τοποθεσίες

Blanická, Postupice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Birdie reality s.r.o. - Century 21

Martina Veselská