SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
266 927 €
(3 984 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Παρντουμπίτσε
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nabízíme k prodeji pěkný byt 3+1 (68 m2) s lodžií a komorou v Pardubicích (ul. Na Drážce). Tento byt se nachází ve 4. NP cihlového zatepleného domu. S...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Παρντουμπίτσε

Δημόσιες παροχές

STING-REAL spol. s r. o.

Pavel Raba